Kuuevärviline T-seeria

SureColor SC-T7700D on 44-tolline täisintegreeritud printimislahendus, mis pakub turvalist printimist, suurt tootlikkust ja nutikaid funktsioone ning seda on lihtne kasutada.

Mitmekülgne disain ja kompaktne jalajälg teevad SC-T7700D paigaldamise enamikusse töökeskkondadesse lihtsaks. Konfidentsiaalseid dokumente käideldakse turvaliselt, kasutades täiustatud IT- ja turvafunktsioone. Suur printimiskiirus ja kahe rulliga tootmine suurendavad tootlikkust.

SureColor SC-T7700D

44 tolli

SureColor SC-T7700D on 44-tolline täisintegreeritud printimislahendus, mis pakub suurt tootlikkust ja nutikaid funktsioone ning seda on lihtne kasutada.

Põhifunktsioonid

Täiustatud pildikvaliteet ja hinnalisandid spetsiaalse punase tindiga

SC-T7700D toetab standardselt Adobe Postscript 3 ja loob kõrgeima kvaliteediga ja detailseid pilte, kasutades 2,64-tolline PrecisionCore MicroTFP prindipead, reguleeritava suurusega piisatehnoloogiat ja pihusti kontrollimise tehnoloogiat. 6-värvilised UltraChrome XD3 tindid sisaldavad uut punast tinti, mis on kasulik CAD jooniste märgistamiseks, punaste toonide realistlikuks kopeerimiseks ja ettevõttelogodes õige punase värvi printimiseks.

Reaalajas printimise oleku kaugjälgimine

Epsoni pilvelahenduse PORT platvormiga saate eemalt jälgida seadmeid erinevatel saitidel või mitut printerit ühel saidil, igal ajal ja igas kohas. Tootmisseire on üks Epsoni pilvetoe PORT rakendustest ja pakub selget, kergesti arusaadavat graafikat, et näha kiirelt, kuidas teie kasutuses olevad printerid töötavad. Üksikasjalikke andmeid saab kasutada tootlikkuse hõlpsaks analüüsimiseks ja igapäevatööga seotud uuenduste vastuvõtmiseks igalt poolt. Hoolduse jälgimine ja tõrkeotsingu kaugteenus parandab tootlikkust ja tõhusust.

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt