Kiire, usaldusväärne hooldus teie epsoni toodetele

CoverPlus on Epsoni laiendatud garantii- ja teenindusplaan, mis pakub meelerahu, teades, et kõik toodete osad ja seadme hooldusega seotud töökulud on kaetud kogu CoverPlusi lepingu kehtimise ajal.
COVERPLUS

Cover that gives you peace of mind

Oleme pühendunud kiire ja usaldusväärse teenuse pakkumisele, et teie Epsoni tooted oleksid taas üleval ja töötaksid sujuvalt nii kiiresti kui võimalik.

Prioriteetsed hoolduskülastused

Teie CoverPlusi remont on meie juures esmatähtis. Meie volitatud teenindusagentide võrgustik tagab, et saame remonditöödele teie jaoks kiirelt ja mugavalt reageerida.

Originaalosad ja oskustöö

Paigaldatud Epsoni koolitatud inseneride poolt. Kõik Epsoni toodete parandused kasutavad Epsoni originaalvaruosi, mis on valmistatud sama kõrge spetsifikatsiooniga kui teie toode. Epsoni kohalik ja keskne ladustamine tagab ka varuosade hõlpsa kättesaadavuse, vähendades seisakuid.

Eluaegne tugi

Epsoni toote ostmisel saate eluaegset tehnilist abi. Saate kasutada meie põhjalikku teadmistebaasi meie tugisaidil või võtke meiega ühendust veebivestluse, e-posti või telefoni teel. Oleme siin, et pakkuda tuge ja juhiseid teie praeguse Epsoni toote jaoks ning juhendada teid õige Epsoni toote valimisel ja täpsustamisel.

Leidke oma toode

Leidke oma toode ja vaadake, millised CoverPlusi paketid on saadaval.

Standardgarantii vs CoverPlus vs Toote elutsükli pikendamise programm

Standardgarantii
CoverPlus
Toote elutsükli pikendamise programm
Kaetud aastate arv1-2 aastat standardinaKokku kuni 5 aastatKvalifitseeruvate toodete puhul kokku kuni 8 aastat
Reageerimise aegReageerimise sihtmärkPrioriteetse reageerimise aegPrioriteetse reageerimise aeg
Teenuseuuenduse standardteenuse tüüpEiJahJah

Meie pakutavad teenused

CoverPlus pakub mitmeid teenusevõimalusi

Kuidas CoverPlus'i osta

Alustage oma CoverPlusi pikendatud garantii kasutamist 5 lihtsa sammuga.

Kuidas osta toote elutsükli pikendamise programmi

Pikendage oma Epsoni toote eluiga, ostes meie uue garantiipaketi, mis pakub teie investeeringule lisakaitset ja -turvalisust.

Ärge unustage registreerida Coverplusi

Kui olete Epsoni toote ostnud, peate 60 päeva jooksul ostma oma CoverPlusi paketi. Kui CoverPlusi pakend on ostetud, on teil toote veebis registreerimiseks aega 8 kuud.

Korduma kippuvad küsimused

Millal ma saan CoverPlusi pakendit osta?

Saate osta paketi kuni 60 päeva jooksul alates Epsoni toote paigaldamise kuupäevast.

Millal algab Epsoni CoverPlus hoolduspaketi katvusperiood?

Paketid pakuvad abi alates selle toote paigaldamise 1. päevast, kui see on registreeritud. Näiteks 3-aastane CoverPlusi pakett kestab 3 aastat alates toote ostmisest.

Kas on olemas piir, mitu korda ma saan oma toodet garantiiperioodi jooksul parandada?*

Epson CoverPlusi all ei ole toote parandamise kordade arvu piiratud. Epsonil on õigus asendada toode sobiva samaväärse tootega, kui edasine remont ei ole teostatav.

Kuidas ma tean, millal minu toote katvus lõpeb??

Minge aadressile https://warrantycheck.epson.eu/, sisestage oma seerianumber ja see näitab teie standardset garantiid ning teie tootele registreeritud pikendatud garantiid..

Kuidas teha teenusekõnet?

Saate helistada, meilida või vestelda veebis kohaliku Epsoni tugikeskusega. Numbrite ja kontaktide täielik loend on siin [url CIC kõne või toe sektsiooni juurde]