LASERPROJEKTORID – TÄIUSLIK ASENDUS TELERILE

Epsoni projektorid pakuvad uuel tasemel kodust meelelahutust ja toovad teieni ainulaadse vaatamiskogemuse, mis ületab tavatelerite piiratud võimalusi.

EPIQVISION

Laserprojektorid vs telerid: Koduse meelelahutuse tulevik

EpiqVision Ultra

Avage võimalused suuremaks ja põnevamaks koduseks meelelahutuseks ilma püsivalt seinal oleva telerita. Epsoni 4K PRO-UHD¹ laserprojektsioonitelerid on stiilse disainiga ning varustatud Android TV™ ja YAMAHA heliga. EpiqVision Ultra saate paigutada seina lähedale, et nautida kuni 150-tollise diagonaaliga pildiga täiuslikku kodukino-elamust.

EpiqVision Mini

Kompaktset ja kerget EpiqVision Mini seeria seadet on lihtne ühest ruumist teise viia. Kompaktse ja elegantse laserprojektsiooniteleriga ja saab pilti projitseerida viivituseta ja peaaegu igale pinnale. EF-12 on varustatud Android TV ja YAMAHA kõlarite heliga, samas kui EF-11 saab sisseehitatud Miracasti abiga kuvada sisu telefonist, voogesitusseadmest, sülearvutist, mängukonsoolist või muudest seadmetest.

Nautige meelelahutust suurelt

 • Üliväike projitseerimiskaugus

  Seina lähedale paigutamiseks
 • Android TV™

  Voogedastamiseks, projitseerimiseks ja nutikaks juhtimiseks

 • YAMAHA heli

  Suurepärane täielik heli- ja visuaalelamus.
  Väliskõlareid pole vaja

 • – 4K PRO-UHD1

  Üliterav 4K pilt

 • Laservalgusallikas

  Usaldusväärne, kauakestev valgusallikas ja kõrge pildikvaliteet

 • 3LCD-tehnoloogia

  Loob erakordselt eredaid, kuid samas värvilisi pilte, moodustades võrdse kvaliteediga valge ja värvilise valgusvoo

Värskendavalt lihtne kasutada

Meie projektorite seadistamine ei tekita stressi - lihtsalt ühendage, lülitage sisse, looge ühendus ja pange käima.

Seadistamine on rakendusega Epson Setting Assistant lihtsam kui kunagi varem

Meie rakendusega Epson Setting Assistant on seadistamine veelgi lihtsam, pildi joondamine käib automaatselt, ühe nupuvajutusega. Laadige rakendus alla, kasutades projektori ekraanil kuvatavat QR-koodi.Lihtsustage oma meelelahutuskogemust Android TV™-ga. Avastage 400 000+ videot ja sarja ühes kohas. Paluge Google'il oma projektorit juhtida häälkäskluste abil. Sisseehitatud Chromecasti™ abil saate oma fotosid, videoid ja muusikat hõlpsalt seadmetest projitseerida.

Juhtige oma projektorit häälega

Telesaadete otsimiseks, seadmete juhtimiseks ja muu tegemiseks tuleb lihtsalt Google’ile öelda, mida soovite.

Google, YouTube, Android TV, sisseehitatud Chromecast ja muud kaubamärgid on ettevõtte Google LLC kaubamärgid.

Amazon, Prime Video ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid. Vajalik on Amazon Prime’i tellimus. Kehtivad piirangud.

Hämmastav helikogemus

Varustatud 2.1-kanali kõlarisüsteemiga. YAMAHA ainulaadne FR-Port™ tehnoloogia, DSP tehnoloogia ja AudioEngine™ pakuvad kaasahaaravat heli. Dünaamiline helikogemus isegi ilma väliste kõlariteta.

Viige oma mänguelamus uuele tasemele

EpiqVisioni tooteseeria koduprojektorid aitavad muuta igapäevaelu ja loovad teie kodust põhilise mängukeskuse. Mängige võrgus või kutsuge vahel pereliikmed ja sõbrad mängima - alla 20ms² viivitus tähendab, et miski, mis suurel ekraanil toimub, ei jääteil nägemata.

Nautige palju enamat kui lihtsalt filme

Muutke õppimine nauditavamaks, treenige suurel ekraanil enda valitud maastiku keskel või kasutage projektorit lihtsalt oma piltidega ruumile isikupärase ilme andmiseks.

Veel põhjusi ostmiseks

Tutvuge tootevalikuga

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 4K-täiustustehnoloogia abil suunatakse pikslid diagonaalselt, kahekordistades täieliku HD-eraldusvõime.

2 Sisendi latentsuse mõõtmiseks pole ametlikku standardit ja seda mõõdeti Epsoni kehtestatud meetodil. Arvestage, et iga tootja võtab sisendi latentsust mõõta iseseisvalt vastavalt oma meetoditele ja seetõttu soovitatakse seda kasutada viitena. Projektori sisendi viivitus erineb sõltuvalt sisendsignaali erinevusest, häälestustingimustest jne.

3 2001 kuni 2022, 500-luumeniline ja uuemad, välja arvatud ekraanita telerid, Futuresource'i konsultatsioon – turuülevaadete kvartaliprojektid – ülemaailmne analüsaator CY22Q4.