KODUS MÄNGIMINE

Epsoni koduprojektorid aitavad muuta igapäevaelu ja loovad teie kodust põhilise mängukeskuse. Viige mängud järgmisele tasemele ja kasutage suurt ekraani olenemata sellest, kas mängite veebis või hoopis pereliikmete ja sõprade seltsis.

KODUS MÄNGIMINE

Epson ja SEGA on ühendanud jõud mängu Sonic Frontiers™ turuletoomiseks

Epson teeb koostööd SEGAga, et tähistada oma uue avatud tsooniga platvormmängu Sonic Frontiers™ turuletoomist, kus tegutseb Sonic The Hedgehog.

Osalege ekspeditsioonil läbi tempokat tegevust, seiklusi ja mõistatusi täis maailma viiel Starfalli saarel, nautides Epsoni projektorite jaoks ideaalset lõbusust.

Mis on 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ ei ole ainult eraldusvõime spetsifikatsioon. See hõlmab kõiki pildi kvaliteeti mõjutavaid aspekte, sealhulgas järgmist: värv ja valge eredus, kontrast, HDR10, värvitöötlus ning 4K-sisu vastuvõtmise, töötlemise ja projitseerimise jõudlus. Tänu sellele on pildid rohkem tõetruud ja ületavad täieliku-HD eraldusvõime.

Erksamad ja elavamad mängud

Ainult valge eredus ei anna igapäevaelule tõelisi värve. Seetõttu tagab Epsoni projektorites leiduv 3LCD-tehnoloogia sama kõrge valge ja värvilise valgusvoo tugevuse (CLO). Miks leppida igava, luitunud ja elutu ekraaniga? Epsoni projektorid tagavad erksa ja tõetruu pildi.

Suurus loeb

Epsoni koduprojektorid aitavad muuta igapäevaelu ja loovad teie kodust põhilise mängukeskuse. Viige mängud järgmisele tasemele ja kasutage suurt ekraani olenemata sellest, kas mängite veebis või hoopis pereliikmete ja sõprade seltsis. Muljetavaldava 300-tollise ekraani abil püüate kõigi tähelepanu ning saate pere ja sõbrad kokku tuua, et koos neid meeldejäävaid hetki kogeda.

Hõlpsasti reguleeritav pilt

Meie arvates ei peaks projektori kasutamine olema keerulisem kui teleri kasutamine. Seepärast ongi võimalik neid projektoreid kiiresti paigaldada ja hõlpsasti peaaegu igale pinnale projitseerida. Trapetsmoonutuse korrigeerimine muudab seadme seadistamise kiireks ja lihtsaks. Kauakestva valgusallika tehnoloogia võimaldab pikkade aastate jooksul meelelahutust nautida.

Rikkalik must kontrast

Suur kontrastisuhe (kuni 2 500 000:1) tagab optimaalse pildikvaliteedi, selged üksikasjalikud varjud ja sügavad mustad toonid.

Viige oma mänguelamus uuele tasemele

Ühilduvad mudelid

Harrastusmängija

Mängimine 4K PRO-UHD pildikvaliteediga

Mängimine 4K-eraldusvõimega 120 kaadrit sekundis

¹ 4K-täiustustehnoloogia abil suunatakse pikslid diagonaalselt, kahekordistades täieliku HD-eraldusvõime. Eraldusvõime on 3D-režiimis täielik HD.

² Vt tehnilisi andmeid. Sisendi viivituse mõõtmiseks pole ametlikku standardit ja seda mõõdeti Epsoni määratud meetodil. Arvestage, et iga tootja võtab sisendi latentsust mõõta iseseisvalt vastavalt oma meetoditele ja seetõttu soovitatakse seda kasutada viitena. Projektori sisendi viivitus erineb sõltuvalt sisendsignaali erinevusest, häälestustingimustest jne.

³ Ainult EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Kõik õigused kaitstud. SEGA on registreeritud USA Patendi- ja Kaubamärgiametis. SEGA, SEGA logo ja SONIC FRONTIERS on ettevõtte SEGA CORPORATION või selle tütarettevõtete kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid. Kõik muud kaubamärgid, logod ja autoriõigused kuuluvad nende vastavatele omanikele.