MICRO PIEZO TEHNOLOOGIA

Kui soovite töökindlat, kiiret ja kvaliteetset väljatrükki, siis on oluline aru saada, mis on teie printeri käimas hoiab – see on prindipea.

Micro Piezo tehnoloogia

Täiustatud prindipead tänaseks ja homseks

Kaaludes, millist printerit osta, aitab teadlikku otsust langetada teadmine, millist tüüpi prindipead kasutatakse. Prindipea tehnoloogiaid on kahte põhitüüpi, kuumuse ja piesoelemendiga. Kõik Epsoni printerid kasutavad piesoelementi, sest meie arvates pakub see parimat jõudlust.

1993. aastal oma globaalse debüüdi teinud Micro Piezo tehnoloogia on olnud Epsoni tindiprinterite prindipeade arengu esirinnas ning on heitnud kinda kõigile teistele suurtele nimedele printimistööstuses. Epsoni ainulaadne Micro Piezo pakub suurepärast trükikvaliteeti ja on tehnoloogia, millele võrdväärse leidmisega on konkurentidel tänini raskusi.

Kuid ärge uskuge vaid meie sõnu, vaadake järgnevalt, mis selle nii eriliseks teeb.

Tehnilised rõhuasetused

Kas teadsite?

Pange meie Micro Piezo tehnoloogia konteksti.

Tillukesed üksikasjad

Ühe tinditilga (1,5pl) leidmine suurel fotol (12,7 x 8,9 cm) oleks sama keeruline kui kontaktiläätse leidmine jalgpalliväljakul (ligikaudu 10 000 m²)! Need pisidetailid võimaldavad luua kaunilt realistlikke fotosid fantastilise toonivahemiku ja gradatsioonidega.

Täpne juhtimine

Kujutage ette, et tinditilga (1,5pl) väljutamine on kui 15 meetri kauguselt tehtud karistuslöök. Kas suudate kujutleda mängijat sihtimas punkti väravas, mis on palli enda suurune? Ja tabamas seda punkti peaaegu sajaprotsendilise täpsusega, kusjuures edukaid karistuslööke tehakse 40 000 korda sekundis! Micro Piezo prindipead on täpsed ja kiired, minimeerivad tindi raiskamist ning loovad teravaid ja selgeid väljatrükke.


Uskumatu jõudlus

Kui tinditilk (1,5 pl) oleks jalgpalli suurune ja tint väljutatakse prindipeast 90 otsakuga iga värvi kohta, siis oleks Wembley staadioni jalgpallidega täitmiseks kuluv aeg umbes üks sekund! Just nii kiiresti töötavad Micro Piezo prindipead.


Uue põlvkonna prindipeade tehnoloogia

PrecisionCore on Epsoni uusim printimistehnoloogia, mis kasutab kuni 40 miljoni täpse täpi tekitamiseks revolutsioonilist suure tihedusega prindikiipi.

Kasulik mitte ainult paberil

Epsoni uuenduslik Micro Piezo tehnoloogia töötab paindlikult mitmesugustes valdkondades. Lisaks suurepärasele värviprintimisele ning mustvalgele printimisele erinevatel paberitel kasutatakse seda ka tööstusrakendustes. See hõlmab muuhulgas kanga printimist, värvifiltrite tootmist ja elektroonika trükkplaatidele mustrite pealekandmist.

Vormime printimise tulevikku soojenemisvaba tehnoloogiaga

Üleminek laseritelt kuumusvabadele printeritele aitab vähendada energiakulu ja printimise keskkonnamõjusid.