EPSONI HÜBRIIDTÖÖ LAHENDUSED

Standardi seadmine kaasaegsele ärikeskkonnale

Laadige alla brošüür
Vaadake videot
Epsoni Hübriidtöölahendused

Hübriidsed tööruumid on ümber kujundanud meie tööviisi

See miks on väga tähtis kombineerida füüsiline ruum, tehnoloogiline riistvara ja koostööplatvormid, et saavutada hübriidtöötingimustes parim kogemus.

Koosolekutel osalemine asukoha järgi:

33%: traditsioonilised koosolekuruumid

26%: kaugtöö ja kodust liitunud

24%: kaugtöö ja kontorist liitunud

17%: ebatraditsioonilised paigad koosolekuteks
(kohvikud, puhkeruumid, jne)

Allikas ‘UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room End-User Perspectives Western Europe & USAs andis välja Futuresource Consulting Ltd, Veebruar 2022.

Epsoni hübriidtöölahendus iga koosolekuruumi konfiguratsiooni jaoks

Hübriidtöö teie ettevõtte kasvatamiseks

Tõhus koostöö

Äridünaamika juhtimine

Koostöö ja ühenduvuse lisamine koosolekuruumidele

Ettevõte Redefine teeb esitlusi projektoritega, mis pakuvad täiuslikku suure ekraaniga pilti ja hõlbustavad sõnumi edastamist igas koosolekuruumis, juhatuse kabinetis või auditooriumis. Erinevalt lameekraanidest pakuvad meie projektorid teie publikule muudetavat pildisuurust ning näitavad kõike eredas ja värvikas detailsuses, kus iganes te ka ei viibiks.

Vahemik

Ambient Light Rejection ekraanid

Ümbritsevat valgust tagasilükkavad projektsiooniekraanid on suure kontrastsusega ekraanid, mis peegeldavad ja suunavad kogu projitseeritud valguse vaataja poole, neelates samal ajal ümbritsevat valgust. ALR-ekraanid pakuvad eredaid, rikkalikult värvilisi pilte selgelt eristatava detailidega, olenemata sellest, kui ere on keskkond.

Visuaalse tehnoloogia tipptaseme juhtimine

Teie edu visuaalse kommunikatsiooni maailmas tähendab vabadust kujundada igas keskkonnas eredamaid, julgemaid ja loovamaid pilte. Seepärast töötamegi nii kõvasti, et luua uuenduslikke ja mitmekülgseid lahendusi, mis annavad projitseeritud visuaalile uue mõõtme.

Meie pühendumus toote kvaliteedile, tehnoloogiale ja suhetele, mida toetab võrreldamatu teenindus ja tugi, on põhjus, miks oleme alates 20018. aastast olnud maailma nr 1 projektorite tootja.

Alates haridusvaldkonnast ja kunstigaleriidest kuni digitaalsete tabloode ja ettevõtete üritusteni, alates ettevõttesisestest projektoriparkidest kuni rendi- ja lavaseadmeteni, meie projektorid pakuvad nutikaid tipptasemel lahendusi.

Elutruud värvid

Projekteerige erksat ja kaasahaaravat pilti isegi eredalt valgustatud ruumides Epsoni kõige uuemate projektoritega, mis ühendavad 3LCD- ja 4K-täiustustehnoloogiat.

Iga Epsoni projektori keskmes olev 3LCD-optiline mootor tagab, et teie sisu on varustatud rikkalike, elutruude värvide ja eredusega, mis on kuni kolm korda suurem kui 1-kiibilistel DLP-projektoritel9.

Epsoni 4K-täiustusfunktsioon suurendab ekraani eraldusvõimet ja skaleerib üles teie sisu, reprodutseerides kõik detailid suurepärase selgusega, et kaasata ja inspireerida sihtrühmi, olenemata teie vaadatavast sisust.

Kuvasuurus on oluline

Sul ei oleks mugav töötada laua taga, kus ekraan on liiga väike. See ei ole teie silmadele hea ja võib kahjustada ekraanisisu kvaliteeti.

Samal põhjusel vajate ekraanisuurust, mis sobib teie koosolekuruumiga – seepärast ületavad Epsoni projektorid samaväärse töölaua kuvakogemuse tervise- ja ohutusstandardeid. (EL-i direktiiv 90/270/EMÜ – kuvarid).

Epsoni projektorite ekraani suuruse skaleeritavus ja funktsionaalsus tähendab, et on lihtne tagada, et näidatav sisu ei ole liiga väike, aga samas kvaliteetne ja kõigile selgelt nähtav, võttes arvesse ekraani vaatamiskaugusi. Nii on kõigil teie koosolekul osalejatel samad võimalused jagamiseks ja kaasamiseks.

Uudised

Hoidke end kursis Epsoni värskeimate uudistega ja tutvuge uute Epsoni toodetega.

Juhtumiuuringud

Avastage lai valik juhtumiuuringuid, mis sisaldavad teavet Epsoni toodete ja lahenduste ning turutrendide kohta.

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001 kuni 2022, 500 luumeni ja rohkem, välja arvatud ekraanita telerid, Futuresource Consulting - Quarterly Projector Market Insights - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 Värviline heledus (värvilise valguse väljund) kõige heledamas režiimis, mõõdetuna kolmanda osapoole laboris vastavalt IDMS 15.4 nõuetele. Värvivalguse heledus sõltub kasutustingimustest. Enim müüdud Epsoni 3LCD-projektorid võrreldes enim müüdud 1-kiibiliste DLP-projektoritega, mis põhinevad NPD müügiandmetel jaanuarist 2022 kuni detsembrini 2022.