SÄÄSTA RUUMI OMA LAUAL KOMPAKTSETE A4 SKANNERITEGA

A4 kompaktsed töölauaskannerid
Vaadake videot
A4 KOMPAKTSED TÖÖLAUASKANNERID

Epsoni esimene pöördeteega skanner

Uus kompaktne töölauaskannerite valik pakub kõik-ühes skannimislahendust kõigile, kellel on piiratud lauaruum ja kes peavad skannima erinevat tüüpi meediat ja dokumente.

Need väga mitmekülgsed skannerid on ehitatud võimsust ja mugavust tasakaalustades ning võimaldavad igas suuruses ettevõtetel teha vähemaga rohkem ja kasutada kõiki ülikompaktse skanneri eeliseid, ilma et oleks vaja ohverdada väärtuslikku kontoripinda.

Põhifunktsioonide lühiülevaade

Teeasendi valija

Ainulaadne teeasendi valija võimaldab kiiresti töö käigus lülituda sirge tee ja tagasipöördega paberitee vahel, et parandada tootlikkust ja skannida suuremat hulka materjali ilma katkestusteta.

Pöördetee

Skanneri tagasipöördega paberitee asend on väga kompaktne ja võimaldab paberit skannida ilma seadet ennast suurendamata. Säästke oma väärtuslikku lauaruumi.

Paberikaitse tehnoloogia

Oluliste dokumentide kahjustamise vältimiseks ja iga kasutaja meelerahu parandamiseks peatab masin automaatselt skannimise automaatselt, kui tuvastab rullide ebanormaalse koormuse või kui pilt on kiivas.

Dokumendi serva taastamine

Dokumendi servi, nagu voldid, rebendid, piirivarjud ja augustusaugud, saab originaaldokumentides kergesti skannida, parandada ja täiustada, kasutades ümbritseva dokumendi värve.

Mustuse tuvastamine klaasil

Meie ennast tõestanud A4-lehesööteskanneritelt pärinev täiustatud mustuse tuvastamise tehnoloogia hoiatab kasutajaid sellest, millal ja kus tuleb skanneri klaasi puhastada – tagades iga kord erakordsed tulemused ja vähendades ühtlasi ebavajalikke üleskaneeringuid.

Epson ES-C380W liitub ScanWay perekonnaga

Meie ScanWay mudelid pakuvad arvutivaba skannimislahendust, mis on lihtne, töökindel ja turvaline – iga mudel pakub ekraani või otsetee nuppe, mis võimaldavad kasutajatel suurema kasutusvõime tagamiseks kohandada.

Epson Connectiga saate skannida otse võrgukaustadesse, e-posti, USB-mälupulgale ja populaarsetesse pilvepõhistesse teenustesse, sh Google Drive, Dropbox, Evernote ja OneDrive for Business. Microsoft Teamsi kanalitesse saab skannida Sharepointi võrgukonnektori abil.

Isikut tõendava dokumendi MRZ skannimine

Reisibüroodele, hotellidele, autorendi pakkujatele ja muudele organisatsioonidele, kes peavad regulaarselt skannima ja salvestada passiteavet, pakuvad need skannerid tohutut väärtust.

Meie tarkvara Document Capture Pro abil saavad kasutajad kiiresti jäädvustada ja indekseerida kõiki isikuandmeid passide ja reisidokumentide masinloetavast tsoonist (TD1) ning salvestada need turvaliselt nii turvalises kui ka hõlpsasti juurdepääsetavas kohas.

Kompaktsete töölauaskannerite tootevalik

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt