SUREPRESS

SurePressi tindipõhine silditrükipress

SurePressi silditrükipresside valik on ideaalne lahendus silditootjatele, kes soovivad oma tegevust laiendada.

Epsoni poolt välja töötatud ja loodud paindlikkuse, järjepidevuse ja töökindluse tagamiseks, et pakkuda korratavaid kvaliteetseid trükitud silte minimaalsete seisakuaegade ja jäätmetega.

Lisateave meie UV- ja veepõhiste tindiprinterite tindipõhiste silditrükipresside kohta.

SurePress L-6534VW UV tindipõhine silditrükipress

Suurendage tootlikkust tõhusate ja kulutõhusate lahendustega konkurentsivõimelise TCO jaoks

SurePress L-6534VW on suure kiirusega siltide printimiseks väga automatiseeritud. Keskendudes täpsusele, järjepidevusele ja töökindlusele, tagab Epson teie printimistsüklite tõhususe ja produktiivsuse, säilitades samal ajal optimaalse prindikvaliteedi.

Avastage Epson SurePress L-6534VW seeria

L-6534VW konfiguratsioon on CMYK pluss suure läbipaistmatusega valge tint koos oranži tindi valikuga laiendatud värvigamma või digitaalse laki jaoks. Trükitud reapõhiselt, et pakkuda võimsat kaunistust läikiva või mati viimistlusega.

SurePress L-4733A / AW veepõhise tindiprinteri silditrükipress

Siltide kindel printimine

SurePress L-4733A/AW on leidnud laialdast tunnustust kvaliteedi ja usaldusväärsuse kõrgeima taseme eest ning see on ainulaadne veepõhise tindi kasutusvõimaluse tõttu, millega saab printida nii standardpaberist kui ka kilest alusmaterjalile.

Kuuevärvilise CMYKOG tindikomplektiga ja valikulise valge värviga SurePress L‐4733A/AW pakub kõige laiemat värvigammat täpseks värvisobitamiseks ja värvijärjekindlaks toimimiseks kogu tootmistsükli vältel.

Laiendage oma valikut ja suurendage kasumit

Kõrgelt automatiseeritud hooldusfunktsioonid võimaldavad pressil töötada kauem ja usaldusväärselt minimaalse seisakuaja ja kasutaja sekkumisega.

Stabiilne ja lihtne kasutada, SurePress L-4733 muudab lühikese seeria siltide printimise tõhusamaks, produktiivsemaks ja kulutõhusamaks.

KKK

Tänapäeva suure konkurentsiga turul on digitaalsed sildipressid kujunenud oluliseks, muutes ettevõtete lähenemisviisi siltide printimisele. Sukelduge digitaalsete sildipresside maailma, kasutades meie põhjalikku KKK juhendit.

1. Mis on digitaalne sildipress?

Digitaalne sildipress on keerukas trükimasin, mis on spetsiaalselt loodud kvaliteetsete siltide ja pakkematerjalide tootmiseks. Erinevalt traditsioonilistest printimismeetoditest kasutavad digitaalsed sildipressid täiustatud digitaalseid printimistehnoloogiaid, nagu tindi- või UV-printimine, et kanda digitaalsed kujundused otse sildi alusmaterjalidele.

2. Kuidas digitaalne sildipress töötab?

Digitaalne sildipress võtab vastu digitaalsed failid arvutist või välisest seadmest ja kannab disainilahendused sildi materjalidele. See protsess hõlmab tindi- või toonerirakenduse täpset juhtimist, mille tulemuseks on erksad värvid, teravad detailid ja ühtlane prindikvaliteet.

3. Millised on digitaalse sildipressi kasutamise eelised?

Digitaalsed sildipressid pakuvad mitmeid eeliseid, muu hulgas:

  • Kiire tööaeg: digitaalsed sildipressid paistavad silma väikeste mahtude puhul ja tellimustööna printimisel, võimaldades ettevõtetel kiiresti reageerida turu nõudmistele

  • Kohandamine ja isikupärastamine: digitaalsete sildipressidega saavad ettevõtted hõlpsalt kasutada muutuvaid andmeid, mis võimaldab neil luua isikupärastatud silte erinevate toodete või klientide jaoks

  • Kulutõhusus: digitaalsed sildipressid kõrvaldavad traditsiooniliste printimismeetoditega seotud kulukad seadistustasud ja plaadivahetused, mille tulemuseks on ettevõtete madalamad tootmiskulud

  • Kvaliteetsed väljatrükid: digitaalsed sildipressid pakuvad suurepärast prindikvaliteeti teravate piltide, erksate värvide ja täpsete detailidega, parandades siltide ja pakendite üldist visuaalset atraktiivsust

4. Milliseid silte saab digitaalse sildipressiga toota?

Digitaalsed sildipressid suudavad toota laias valikus silte, muu hulgas tootesildid, pakendisildid, vöötkoodisildid, reklaamsildid ja palju muud. Need võivad mahutada mitmesuguseid sildi alusmaterjale, muu hulgas paberit, kilet, vinüüli ja erimaterjale, pakkudes mitmekülgsust erinevate sildistamisrakenduste jaoks.

5. Kuidas digitaalsed sildipressid on võrdluses traditsiooniliste siltide printimismeetoditega?

Kuigi traditsioonilistel siltide printimise meetoditel, nagu fleksograafia või offset-printimine, on teatud rakendustes endiselt oma koht, pakuvad digitaalsed sildipressid mitmeid selgeid eeliseid. Nende hulka kuuluvad kiiremad tööajad, väikeste koguste kulutõhusus, kohandamisvõimalused ja suurepärane prindikvaliteet.

Meie siltide trükkimise lahendused on saadaval igas suuruses

Avastage meie mitmekülgne sildiprinterite valik

Juhtumiuuringud

Tutvuge laia valiku juhtumiuuringutega, mis sisaldavad teavet Epsoni toodete ja lahenduste ning turutrendide kohta.

Uudised

Hoidke end kursis Epsoni värskeimate uudistega ja tutvuge uute Epsoni toodetega.

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt.