VIIGE OMA LOOMINGULISUS ELLU

Epsoni paigaldatavate projektorite seeria
PAIGALDATAVAD PROJEKTORID

Visuaalse tehnoloogia tipptaseme juhtimine

Teie edu visuaalse kommunikatsiooni maailmas tähendab vabadust kujundada igas keskkonnas eredamaid, julgemaid ja loovamaid pilte. Seepärast töötamegi nii kõvasti, et luua uuenduslikke ja mitmekülgseid lahendusi, mis annavad projitseeritud visuaalile uue mõõtme.

Meie pühendumus tootekvaliteedile, tehnoloogiale ja suhetele, mida toetab võrreldamatu teenindus ja tugi, on põhjus, miks oleme alates 2001. aastast olnud maailma nr 1 projektorite tootja⁸.

Alates haridusvaldkonnast ja kunstigaleriidest kuni digitaalsete tabloode ja ettevõtete üritusteni, alates ettevõttesisestest projektoriparkidest kuni rendi- ja lavaseadmeteni, meie projektorid pakuvad nutikaid tipptasemel lahendusi.

Tipptasemel tehnoloogia

Meie projektorid lisavad paindlikkust, kvaliteeti ja loovust peaaegu igale olukorrale. Alates toodete miniaturiseerimisest kuni lihtsate paigaldustööriistadeni jätkab Epson kuvariturul aset leidvat revolutsiooni, tuues üha kasvavale turule maailmaklassi projektorid. Me lõime maailma väikseima 20 000 lm projektori1 EB-PU2220B, kasutades uusima põlvkonna 3LCD -ja lasertehnoloogiat.

EB-PU2200 seeria tagab lihtsama paigalduse ja seadistuse, lihtsama hoolduse, silmapaistva pildikvaliteedi ja ehtsad ökoeelised.

Olge loomingulisem maailma juhtiva projektoritehnoloogia abiga

Epson on maailma tähtsaim projektoritootja ja meie pühendumus on seda positsiooni säilitada. 70% meie 1100-liikmelisest uurimis- ja arendusmeeskonnast on pühendunud üksnes projektoritehnoloogia põnevate võimaluste avastamisele. Me ei lakka kunagi töötamast selle nimel, kuidas pakkuda teile uusimat kvaliteeti, usaldusväärsust ja paindlikkust.

Rendi- ja paigalduslahendused

Ülima visuaalse etenduse loomiseks

Etenduse juurde kuulub muudki, kui see, mida te laval näete. Etenduse käigus peab vapustavate visuaalsete efektide tekstuuri, teravuse, selguse ja detailsuse kogemus publiku tõeliselt kaasa haarama.

Meie mitmekülgsed suure jõudlusega Pro AV-projektoritd, mida juhivad EB-L30000U, EB-PU2220B ja EB-PU2010B, on loodud erakordselt töökindlate ja paindlikena.

Seadmed vastavad publiku nõudmistele teatrites, auditooriumides, kontsertides, suurtes korporatiivsetes üritustes ja välitingimustes üle maailma.

Külastajatele mõeldud atraktsiooni paigalduslahendused

Uskumatud elamused, mida teie publik kunagi ei unusta

Imelistest visuaalsetest objektidest saadud meeldejäävad kogemused, mis sunnivad teie kliente üha tagasi tulema. Meie kõige kõrgtasemelistes projektorites on ühendatud 3LCD- ja 4K-täiustustehnoloogia erksate värvide ja ülikõrge kontrastisuhtega, et luua hiilgav, elutruu sisu ilma vikerkaareefektita – ideaalne just selleks selfie-momendiks.

Mitmekülgsed EB-PU1000 seeria laserprojektorid pakuvad eredusvahemikku 6000–10 000 luumenit ja toetavad täiusliku lahenduse otsingul erinevaid objektiivivalikuid. Juurdepääsu saamiseks täiustatud paigaldus- ja kalibreerimisfunktsioonidele võite lisada juurde isegi Epsoni väliskaamera.

Kompaktne, kuid võimas 10 000-luumeniline seeria lipulaev mudel EB-PU2010 on usaldusväärne ja töökindel, pakkudes samas suurepärast pilditeravust ja -eredust. Seetõttu on ta ideaalne mitmesuguste objektide puhul, sealhulgas galeriides, teemaparkides, digitaalsete kunstiinstallatsioonide ja paljude muude vaatamisväärsuste juures.

Ettevõtte ja kõrghariduse kuvalahendused

Viige oma suhtlus järgmisele tasandile

Haarake üliõpilasi kaasa erksamate esitluste abil, kasutades selleks meie kõrgharidusasutuste jaoks mõeldud kuvalahendusi, et teie esitluse sisu kõige tugevamini mõjule pääseks.

Meie EB-PU1000- ja EB-PU2200-seeria laserprojektorid on mõeldud suurt eredust – vahemikus 6000–20 000 luumenit – nõudvate kasutusotstarvete jaoks. Motoriseeritud optikaga valikulised objektiivid tagavad paindliku paigalduse, mis sobib suurepäraselt olemasolevate kuvalahenduste vahetamisel ja uuendamisel.

Haarake oma ettevõtte sihtrühmad kaasa suureekraaniliste esitlustega

Uuendage oma laserekraanitehnoloogia meie tehnika viimasele sõnale vastavate taskukohaste keskmiste ja suurte koosolekuruumide jaoks mõeldud projektorite valikuga, mille eredus on EB-L700 seeria poolt tagatud kuni 7000 luumenit ja eraldusvõime kuni 4KE.

Kvaliteetsed esitlused suurel ekraanil, kusjuures on võimalik projitseerida erinevatest allikatest, sealhulgas juhtmevabalt, kasutades sisseehitatud ekraanipeegeldustehnoloogiat ja meie uut ELPWP10 juhtmevaba esitlussüsteemi. Asendage iganenud kuvalahendused hõlpsalt tänu laiale manuaalsele objektiivi suunamisele ja 4K sisendi toele.

Lihtne jälgimine ja juhtimine

Lihtne projektoripargi jälgimine ja põhiliste projektorifunktsioonide, nagu sisse- ja väljalülitamine või allika vahetus, teostamine. Reguleerige ühilduvate projektorite objektiivi fookust või pildi asendit eemalt ja mõõtke põhiprojektori tööandmeid.
Meie pilvepõhise lahendusega Epson Projector Management Connected (EPMC) pääsete oma projektoripargile kõikjalt ligi.
Download Epson Projector Management
Download Epson Projector Management Connected

Lihtne konfigureerimine

Suure hulga Epsoni projektorite seadistamine ja konfigureerimine pole kunagi olnud lihtsam tänu lähiväljasidele (Near Field Communication, NFC) ja tasuta rakendusele Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Lihtsalt registreerige projektori andmed nutitelefonile koputades, lugege ja muutke rakenduse sätteid ning laadige sätted üles kogu projektoripargi ulatuses, ilma et peaksite projektoreid sisse lülitama.
Download Epson Projector Configuration Tool for Android
Download Epson Projector Configuration Tool for iOS

Projitseerige suuremalt, eredamalt, kiiremini!

Ülieredate või ülisuurte kuvade loomiseks virnastage ja sulatage sujuvalt kokku mitme projektori pildid. Kinnitage lihtsalt külge Epson ELPEC01 kaamera ja järgige sisseehitatud lihtsaid virnastamis- ja kokkusulatamisprotseduure vaid mõne minutiga ilma arvutita kahe projektoriga pildivirna loomiseks ja kokkusulatamiseks. Kui vajate rohkem projektoreid või teil on kumer ekraan, pakub tasuta Epson Projector Professional Tool (EPPT) tarkvara täiustatud funktsionaalsust ja tuge kuni 15 projektorile..
Download Epson Projector Professional Tool for Windows
Download Epson Projector Professional Tool for Mac

Täielik värvikontroll

Kasutage sujuvaks värvide ja ereduse sobitamiseks, värvide kalibreerimiseks ja ühtluse reguleerimiseks Epsoni uuenduslikku kaameralahendust.

Erakordne sisu

Looge rakendusega Epson Creative Projection omaenda kogemustel põhinev märgistuste sisu. Hallake kohandatud sisu ja esitage see otse SD-kaardilt või USB-pordilukult, kasutades tarkvara Epson Projector Content Manager.
Download Epson Projector Content Manager
Download Epson Creative Projection

Avastage ulatus

Täiustatud ühenduvus

Seotud ProDisplay lahendused

Tutvuge meie hämmastavate juhtumiuuringutega

Vaadake, kuidas meie kliendid kasutavad Epsoni kõrgereduslahendusi, et viia oma loovus uutesse kõrgustesse, kütkestades publikut elavate visuaalsete piltide ja kaasahaaravate elamustega.

Erakordne kvaliteet, mille on heaks kiitnud ka Usain Bolt!

Iga Epsoni projektor on tunnistus sellest, et me oleme pildikvaliteeti, kasutuslihtsust ja täielikku usaldusväärsust silmas pidades pühendunud uurimisele, arendusele ja tootmisele.

Meie Pro AV-lahendused ühendavad endas kõrgereduse, erakordse teravuse ja erksad värvid ning paigalduse ülima mitmekülgsuse, ning nende eesmärk on luua võimsaid ja erksaid, publikut alati vaimustada suutvaid pilte.

Uudised

Hoidke end kursis Epsoni värskeimate uudistega ja tutvuge
värskeimate Epsoni toodetega.

Juhtumiuuringud

Avastage lai valik juhtumiuuringuid, mis sisaldavad teavet
Epsoni toodete ja lahenduste ning turutrendide kohta.

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt.

1 2001 kuni 2022, 500-luumeniline ja üle selle, välja arvatud ekraanita telerid, Futuresource Consulting – projektorituru kvartaliülevaade – Worldwide Analyzer CY22Q4
2IP5X sertifitseeritud vastavalt IEC standardile 60529. IP5X sertifikaati rakendatakse optilise mootori ja valgusallika moodulile.