Innovatiivne printimispea tehnoloogia

PrecisionCore on printimistehnoloogias revolutsiooniline samm edasi. See kõrge tihedusega printimiskiip on loodud pakkuma suuremat kiirust ja ületamatut pildikvaliteeti ning genereerib kuni 40 miljonit täppispunkti sekundis, vaimustava tindipaigutustäpsuse ning vähemate moonutuste ebatäpsustega.

Printimisparadigma muutus

Tänu oma erakordsele skaleerimisvõimele, pakkudes samas ületamatut pildikvaliteeti, kiirust ja täpsust, kätkeb PrecisionCore tehnoloogia endas fundamentaalset muutust meie lähenemisviisis printimislahendustele.

MicroTFP printimiskiip

PrecisionCore’i tuumaks on PrecisionCore MicroTFP printimiskiip. See printimiskiip on moodulipõhine ning seda saab paigutada erinevatesse printimispea konfiguratsioonidesse.

Erakordne kiirus ja väljundkvaliteet

MicroTFP PrecisionCore printimiskiip põhineb thin film piezo (TFP) tehnoloogial, mida Epson on kasutanud äriotstarbelistes suureformaadilistes printerites ning pakub märkimisväärselt paranenud baasjõudlust võrreldes tavapäraste piezo printimispeadega. See hõlmab suuremat kiirust ja täpsemat punktipaigutust. Thin film piezo täiturmehhanismid, mis toimivad tindipiisakesi tulistavate pumpadena, on vaid 1 mikroni paksused ja suudavad kontrollida täpselt piisakese kuju ja mahtu kiirusel kuni 50 000 korda sekundis düüsi kohta. Lisaks suudavad PrecisionCore’i printimispead pakkuda professionaalset väljundkvaliteeti erakordselt suurtel kiirustel ja ületamatut pildikvaliteeti tänu düüsiplaadi pikendamisele, mis annab ka pikema düüsijoone 1 tollilt 1,33 tollini.

Laiendame potentsiaali

Moodulipõhiseid PrecisionCore kiipe saab kombineerida erinevatel viisidel, et luua erinevaid printimispeasid, alates tööstuslikest pressimisliini peades kuni lauaarvutiseeria printimispeadeni. Jätkates arenemist lubab PrecisionCore olla elujõuline tindiprinterite tehnoloogia platvorm ja selle potentsiaal on alles avanemas.

Vormime printimise tulevikku soojenemisvaba tehnoloogiaga

Üleminek laserprinteritelt soojenemisvabadele printeritele aitab vähendada energiakulusid ja printimise keskkonnamõjusid.