MINGE ÜLE USALDUSVÄÄRSEMALE, PRODUKTIIVSEMALE JA JÄTKUSUUTLIKUMALE PRINTIMISELE

WorkForce Enterprise
Vaadake videot
TOOTSEERIA WORKFORCE ENTERPRISE

Säästlik ülikiire printimine

Alati suurepärane pildikvaliteet kiirusega kuni 100 lk/min. Meie WorkForce Enterprise'i keskkonnasäästlikud mitmeotstarbelised printerid pakuvad täiustatud turbe- ja tarkvaraühilduvust ning erakordset töökindlust ja jõudlust igal printimisel.

WorkForce Enterprise AM-C seeria brošüür
WorkForce Enterprise 75/100ppm seeria brošüür

Paindlikkus kohaneda teie tööga

Valikulisi funktsioone kasutades saate konfigureerida printerid nii, et need vastaksid täpselt teie ettevõtte vajadustele.

Autentimiskaardi lugeja

Kasutajaliidese all olevasse paneeli saab sisestada valikulise kaardilugeja, et lisada kolmanda osapoole kaardilugejaid. Teine võimalus on lisada seadmelaud.

Täiendav 2x500-leheline kassett
Lisafunktsioonid koos sadulpisteseadmega

Sadulpistega (kuni 20 lehte), pooleks volditud (kuni 3 lehte), kolmik-/c-volditud (kuni 3 lehte)

Valikuline klammerdaja

Nurkade klammerdus kuni 50 lehe jaoks

Valikuline suure mahutavusega paberisalv (HCT)

Kuni 3000 A4-lehte

Kassetilukud

Paberikassettide kaitsmiseks, kui printereid kasutatakse avalikes kohtades.

Sisemine viimistleja

Selle abil saab dokumentide virnastada, nihutada ja klammerdada kolmes erinevas asendis ning see toetab valikulist kahe või nelja avaga augustamist.

Täiustatud graafiline kasutajaliides

Uus 10,1-tollise puuteekraaniga kasutajaliides muudab kasutamise lihtsamaks, pakkudes suuremaid kohandamisvõimalusi, lihtsamat kasutamist ja tõhusamaid töövooge.

Suurepärane jõudlus kuni lõpuni

Nende printerite kvaliteet ulatub riistvarast kaugemale ja pärast printimist saate materjale mitmeti viimistleda. Vaikne, soojenemisvaba klammerdus- või voldikuviimistlusseade võimaldab kuni 50 lehe nurgast klammerdamist ja võib väljastada 3000 lehte (voldik) või 4000 lehte (klammerdaja). Nihkega virnastamist toetav voldikuviimistleja võib toota ka kuni 20 sadulpistega lehte ja kolme pooleks volditud või kolmekordselt volditud lehte. Sisemise viimistleja abil saab dokumentide virnastada, nihutada ja klammerdada kolmes erinevas asendis ning see toetab valikulist 2 või 4 avaga augustamist.

Turvalisem kui kunagi varem

WorkForce Enterprise'i printerid on varustatud täiustatud funktsioonidega, mis muudavad printimise turvalisemaks kui kunagi varem.

 • Andmekaitse

  Kõvaketta krüptimine, kõvaketta andmete ohutu kustutamine, usaldusväärse platvormi moodul (TPM) ja paroolide krüptimine

 • Seadmekaitse

  Püsivara allkirja verifitseerimine, turvaline käivitamine ja uue pahavara sissetungi tuvastamine reaalajas

 • Ligipääsukontroll

  Kasutaja autentimine, funktsioonipiirangud ja auditilogid

 • Dokumendikaitse

  Autentimisega printimine, autentimisega skannimine ja tööde logimine

 • Sidekaitse

  IPsec, SNMPv3 ja uus TLS1.3

Vormime printimise tulevikku soojenemisvaba tehnoloogiaga

Üleminek laserprinteritelt soojenemisvabadele printeritele aitab vähendada energiakulusid ja printimise keskkonnamõjusid.

Väärtust lisavad, protsessi sujuvamaks muutvad ja töövoogu suurendavad lahendused

 • Väljundi haldamine

  Meie ja meie partnerite väljundi haldamise lahendused tõstavad produktiivsust ning loovad ettevõtte varade kaitsmiseks turvalise printimise, skannimise ja paljunduskeskkonna. Lahendused kaitsevad kasutaja seadmeid volitamata kasutamise eest ja tagavad rohkem kontrolli printimiskulude üle. Lisaks on sellel tõmbeprintimise funktsioon, mis vähendab paberikasutust kinnitamata printimiste arvelt.

 • Printeripargi haldamine

  Meie pargihalduslahendused aitavad ettevõtetel juhtida kõiki oma printereid ja skannereid. Automaatselt edastatud andmed aitavad säästa aega ja raha, suurendada tööiga ja säilitada produktiivsust.

 • Kaugteenus ja tugi

  Vähendage teeninduskulusid, kasutades meie pilvepõhist seadme jälgimise ja haldamise süsteemi, mis pakub täiustatud kaugdiagnostikat. See on turvaline ja lihtsalt integreeritav ning suurendab kliendirahulolu, võimaldades kiiremaid reageerimisaegu, vähendades kohapealsete külastuste vajadust ja muutes remonditööd kiiremaks. Jälgige seadme kasutust ja minimeerige printeri tööseisakud.

 • Dokumentide jäädvustamine ja haldamine

  Muutke füüsiline teave hallatavaks digitaalseks sisuks, mis suurendab teie ettevõtte andmete turvalisust. Vaadake dokumentide jäädvustamise lahendusi, mis integreeruvad sujuvalt meie seadmetega.

 • Mobiilne ja pilvepõhine printimine

  Epsoni mobiili- ja pilveprintimisteenused võimaldavad kasutajatel kodus, kontoris ja liikvel olles juhtmevabalt printida ja skannida nutitelefoni või tahvelarvuti abil.

 • Epson Open Platform

  Kasutajad saavad täieliku kontrolli printimistoimingute üle veebipõhise rakenduse kaudu, mis võimaldab kohandada printerit vastavalt ettevõtte spetsiifilistele ja muutuvatele vajadustele koos ettevõtte IT-süsteemid arenemisega. Muude tootjate ISV-lahendused ühilduvad Epson Open Platformi seadmetega.

Tooteseeria WorkForce Enterprise

Kas olete valmis rohkem teada saama?

Rääkige meie meeskonnaga, et teada saada, kuidas saate vähendada kulusid ja töötada tõhusamalt

1 Ligikaudne, põhineb firmasisestel katsetel; võib varieeruda olenevalt valitud koopiate arvust, väljundkeskkonnast ning ka suuruse, orientatsiooni ja paberiasendi sätetest.