Usain + Epson:
võidukas meeskond

Epson ja Bolt ühendavad jõud, et anda klientidele jõudu ja aidata edendada haridust.

Usain + Epson: võidukas meeskond

2021. aastal alustas Epson koostööd maailma kiireima mehe Usain Boltiga. Kaheksakordne olümpiakullaomanik Usain, keda peetakse laialdaselt kõigi aegade suurimaks sprinteriks, on nüüd Epsoni nägu kogu Euroopas ja Prantsuse Aafrikas. Brändi tehnoloogiasaadikuna toetab Usain Epsoni tehnoloogiliste kodu-, äri- ja hariduslahenduste kogu valiku igapäevaseid eeliseid.

EcoTank

Usain on lõbustanud fänne ja Epsoni kliente omal lustlikul viisil, nii nagu Epsoni EcoTanki printeritega saate sõna otseses mõttes „lihtsalt täita ja puhata“. Ülisuure mahutavusega korduvtäidetavate tindimahutitega saate printida tuhandeid lehekülgi ilma asendustindikassettideta jamamata.

Mul on väga hea meel teha koostööd Epsoniga ja aidata tutvustada EcoTanki printereid. EcoTanki printerid kõrvaldavad suure osa sekeldustest, mis kaasnevad kassettidega printimisega, ja asi, mis muudab elu kas või pisut lihtsamaks, peab olema hea.

Äritooted

Usain teab kiiruse ja tõhususe väärtust ning seepärast armastab ta Epsoni uuenduslikke äritooteid. Skannerid kiiremaks ja nutikamaks digiteerimiseks, EcoTank Pro kulutõhus kontoriprintimine ja projektorid, mis sobivad suurepäraselt suurtesse ruumidesse, loengusaalidesse ja koostööruumidesse.

Lahendused professionaalsetele spetsialistidele

Nagu Usainil, on ka meie toodetel muljetavaldavaid saavutusi. Meie SCARA robotid on maailmas olnud nr 1 viimased 10 aastat2ja me oleme ka suurim kviitungprinterite tootja Lääne-Euroopas3. Epson pakub tegelikult spetsiaallahendusi ettevõtetele paljudes sektorites: suurtest formaatidest, tekstiili- ja märgiprinteritest kuni robotlahendusteni, mPOS-i ning kviitungi- ja sildiprinteriteni. Iga lahendus on loodud selleks, et tõsta ettevõtte tootlikkust ning pakkuda kiiret, usaldusväärset ja paindlikku kõrge kvaliteediga väljundit. Mõistame teie ametialaseid väljakutseid ja püüame luua maailmatasemel tooteid, mis hoiavad teid konkurentidest eespool.

Behind the Scenes

What's it like to be on set with Usain Bolt?

Check out our gallery:

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

1 Turuosa põhineb tööstuslike SCARA robotite 2011-2020 müüdud ühikute arvul. Fuji Keizai „2012-2021 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market”

2 IDC, POS-printerite turu hindamine Lääne-Euroopas aastal 2020, aasta 2020 saadetised, avaldatud 2021. aasta aprillis